Augstas temperatūras Viton dzīvoklis Mazgātāji

Augstas temperatūras Viton dzīvoklis Mazgātāji

Augstas Temp Viton dzīvoklis paplāksnes Viton dzīvoklis Mazgātāji ir lielisks izturība pret augstu temperatūru un ķīmisko koroziju, kā arī laba pretestība pārkarsētu ūdeni un tvaiku. Viton dzīvoklis starplikas tiek plaši izmantoti, ķīmijas, automobiļu, iekārtu, apgaismojuma nozares utt.

Apraksts

Augstas temperatūras Viton dzīvoklis Mazgātāji

Materiāls

Viton(FKM/Fluorocarbon)

Cietība

50 ~ 90 nostiprinājumu, parasti 70

Krāsa

Parasti melna, brūna, zaļa

Lielums

Nonstandard(Customized)

Temperatūras diapazons

– 26 ~ 232℃

Viton dzīvoklis Washershave excellentresistance augstā temperatūrā un chemicalcorrosion, kā arī laba izturība pret superheatedwaterand tvaika. Viton dzīvoklis Washersare plaši izmanto ķīmijas, automobiļu, mašīnu, apgaismojuma nozares, utt.

Kā viens no vadošajiem gumijas izstrādājumu ražotāji un piegādātāji, Ķīnā, Qianlang tagad parādīs jums kvalitāti un izturīga augstas temp viton dzīvoklis paplāksnes ražots Ķīnā. Jums nodrošina pielāgotu pakalpojumu, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt vai mūsu gumijas izstrādājumu vairumtirdzniecība un pārbaudīt piedāvājums ar mums.

Hot Tags: augstas temperatūras viton dzīvoklis paplāksnes, piegādātājiem Ķīnas ražotāji, factory, vairumtirdzniecība, pielāgotus, piedāvājuma pirkt, izgatavoti Ķīnā

Saistītie produkti

Izmeklēšana

Produkti